Uluslararası Tescilli Markalarımız
dünya endüstrisine fayda sağlamaya devam ediyor

Özel sentetik gresler, spesiyal yağlama maddeleri, NSF onaylı ilaç ve gıda makineleri özel yağları ve gresleri, dünya standartlarında performans test ve analizlerinin eşliğinde ihtiyaçlara uygun ürünler.
Proway Temizlik Ürünleri Online Alışveriş sitesi, evlerinizde hijyen sağlayan yenilikçi ve organik ürünler, yüzey temizleyiciler, banyo ve mutfak temizleyiciler, bulaşık temizlemele sıvısı ve kişisel hijyeniniz için jel kolonya..
Akochem Endüstriyel Temizleme Solventleri, istenmeyen artıkların temizlenmesi için özel olarak üretilmiş, uçucu özellikte, çok amaçlı güçlü temizleme solventleridir.

Konvansiyonel gresler ve yağlama maddeleri, dünya standartlarında performans test ve analizlerinin eşliğinde uluslararası pazarda ihtiyaca uygun ürünler.

Teknik Aerosoller, kullanım alanına göre çok farklı kimyasal özelliklere sahiptirler. Genellikle koruyucu, yağlayıcı ve bakım amaçlı kullanılırlar.

Kuarterner Amonyum bazlı hijyenik temizleyici, genel temizlik maddeleri, geniş spektrumlu hijyenik temizleyiciler.

Ciltteki ağır kirliliğin temizlenmesi ve cilt hijyeninin tam olarak sağlanması için özel olarak üretilmiş cilt temizleme kremidir.
Organik ve inorganik yağların, kirin, tortunun ve diğer artıkların kolayca temizlenmesini sağlayan alkali özellikteki konsantre ürünlerimiz.
Konsantre asidik sökücüler, endüstriyel kireç ve tortu sökücüler, gider açıcılar, beton mikseri temizleyiciler, metal yüzey hazırlayıcılar.